Motor performansını
mekanik sensörler olmadan keşfedin.

Fluke 438-II Güç Kalitesi ve Motor Analizörü

YENİ CİHAZ YAZILIMI! Artık değişken frekanslı sürücülerde de ölçümü destekliyor.

Mekanik sensörler olmadan kullanımda olan doğrudan bağlantılı motorların sorunlarını giderin. Böylece çalışma süresinden ödün vermezsiniz.

438-II Güç Kalitesi ve Motor Analiz Cihazı, üç fazlı ve tek fazlı güç dağıtımı sistemlerinde güç kalitesi sorunlarını gidermenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda motor performansını verimli bir şekilde değerlendirmek için ihtiyacınız olan mekanik bilgiler ve elektrik bilgileri sunar.

  • Tork, RPM ve mekanik güç de dahil olmak üzere, doğrudan bağlantılı motorlardaki ve voltaj kaynaklı invertörlerdeki (VFD) temel parametreleri ölçün
  • Motor kullanımdayken, üç fazlı giriş ölçümleriyle ve mekanik sensörlere ihtiyaç duymadan Mekanik Güç ve Verimliliği hesaplayın
  • Motor indirgeme faktörünü yük ile karşılaştırarak NEMA yönergelerine uygun bir dinamik motor analizi gerçekleştirin

Fluke 434-II, 435-II ve 437-II kullanıcıları bu harika motor analiz kapasitelerini ve özelliklerini, ürün yükseltme seçeneğiyle mevcut analiz cihazlarına hemen ekleyebilirler. Mevcut 438-II kullanıcıları üretici yazılımlarını Fluke web sitesindeki değişken frekanslı sürücü iyileştirmelerini içerecek şekilde, ücretsiz olarak yükseltebilirler.

    Ürün yükseltme için bir fiyat teklifi isteyin
    Bir demo isteyin

Bakım rutininize neden motor analizi eklemelisiniz?

Elektrikli motorların elektrik, güç kalitesi ve mekanik performansını değerlendirmek yalnızca arızanın öngörülmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda durma süresinin engellenmesine de yardımcı olur. Motor verimliliği ve arıza nedenlerini anlamak için dört temel öğeyi öğrenin.

 

Uygulama notunu indirin
Ürün teknik bilgilerini indirin

Yeni Fluke 438-II Güç Kalitesi ve Motor Analiz Cihazının mekanik ölçüm işlevleri, elektrikli motor analizi kapasiteleri ve temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için eksiksiz veri sayfasını indirin.

Ürün teknik bilgilerini indirin

Nereden alınır

Yerel yardım için her zaman distribütörlerimize ve servis merkezlerimize başvurabilirsiniz. Sizlere izlenebilirlik, kalibrasyon, onarım ve kendi kendine bakım konularında yardım sunacaklardır.