Fluke Connect

Teraz pomiary wykonane przy pomocy Fluke 374 FC możesz przesłać na telefon dzięki aplikacji do pomiarów Fluke Connect®.

Miernik cęgowy Fluke 374 FC prawdziwej wartości RMS AC/DC

Fluke 374 FC należy teraz do rodziny bezprzewodowych przyrządów diagnostycznych Fluke Connect® i umożliwia wykrywanie złożonych usterek.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

Fluke 375 FC jest wysoko wydajnym miernikiem cęgowym przystosowanym do pomiarów bardzo niskiego napięcia i bardzo wysokiego poziomu rezystancji oraz dokładnych pomiarów napędów silnikowych.

Miernik cęgowy Fluke 375 FC prawdziwej wartości RMS AC/DC

Fluke 375 FC jest wysoko wydajnym miernikiem cęgowym przystosowanym do komunikacji bezprzewodowej oraz pomiarów bardzo niskiego napięcia i bardzo wysokiego poziomu rezystancji, wyposażonym w filtr dolnoprzepustowy VFD do dokładnych pomiarów napędów silnikowych.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

Fluke 376 FC bezprzewodowo przesyła dane na smartfona.

Miernik cęgowy Fluke 376 FC prawdziwej wartości RMS AC/DC z sondą iFlex®

Bezprzewodowy miernik cęgowy Fluke 376 FC prawdziwej wartości RMS AC/DC jest wyposażony w elastyczne cęgi prądowe iFlex™ i umożliwia wykonywanie pomiarów w zakresie od 1000 V i 1000 A AC lub DC.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

tool-a3000_@2x

Bezprzewodowy moduł cęgów prądowych AC Fluke a3000 FC

Ten w pełni funkcjonalny true-RMS cęgowy miernik prądu bezprzewodowo przekazuje pomiary do multimetru Fluke 3000 FC i aplikacji Fluke Connect®. Moduł ten może być również wykorzystywany jako samodzielny miernik.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

tool-a3001_@2x

Bezprzewodowy moduł prądu AC iFlex® Fluke a3001 FC

Mierz wokół nietypowych przewodów lub sięgaj do ciasnych miejsc, ułatwiając sobie dostęp do przewodów. Bezprzewodowo przekazuj pomiary do multimetru Fluke 3000 FC i aplikacji Fluke Connect®. Moduł ten może być również wykorzystywany jako samodzielny miernik.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

tool-a3002_@2x

Bezprzewodowy moduł prądu AC/DC Fluke a3002 FC

Moduł prądu AC/DC Fluke a3002 FC bezprzewodowo przekazuje pomiary z cęgów prądowych i410 lub i1010 (sprzedawanych osobno) do multimetru Fluke 3000 FC i aplikacji Fluke Connect®.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

tool-a3003_@2x

Bezprzewodowy amperomierz cęgowy Fluke a3003 FC 2000 A DC

Zakres pracy do 2000 A DC sprawia, że przyrząd ten znakomicie sprawdza się do pomiaru prądu DC o wysokim natężeniu, występującego w branży energetycznej i urządzeniach zasilanych prądem DC. Amperomierz został wyposażony w duże szczęki (64 mm) do użytku z przewodnikami o większych wymiarach i prądzie o wysokim natężeniu.

Kup teraz

Powrót do narzędzi

tool-a3004_@2x

Bezprzewodowy amperomierz Fluke a3004 FC DC 4–20 mA

Możliwość wykonywania pomiaru sygnałów w zakresie od 4 do 20 mA bez przerywania obiegu pozwala pracownikom działu zarządzania procesami na wykonywanie dokładnych pomiarów, nie zakłócając przy tym normalnego rytmu pracy. Wyposażony w odłączane cęgi z przewodem przedłużającym ułatwiające wykonywanie pomiarów w ciasnych miejscach.

Kup teraz

Powrót do narzędzi