Fluke Connect

Fluke TiX560, TiX520 and TiX500 infrared cameras

Kamery na podczerwień Fluke TiX560, TiX520 i TiX500

Podgląd doskonałej jakości za pośrednictwem największego ekranu dotykowego LCD o przekątnej 5,7" oraz obiektywu przegubowego o zakresie obrotu 180°, który ułatwia nawigację po trudno dostępnych miejscach. Aplikacja Fluke Connect® umożliwia wysłanie wyników w wiadomości e-mail i autoryzowanie kolejnych czynności podczas pracy w terenie.

Poproś o wycenę

Powrót do narzędzi

Kamery na podczerwień

Kamery na podczerwień Fluke Ti400, Ti300 i Ti200

Podczas pracy lub przestoju, rezultaty mają znaczenie. Używaj jedynych kamer na podczerwień, które za każdym rejestrują ostre obrazy dzięki układowi automatycznej regulacji ostrości LaserSharp®. Przekazuj swoje spostrzeżenia w podczerwieni za pomocą najbardziej zaufanych narzędzi na świecie wykorzystując mobilną aplikację Fluke Connect®.

Poproś o darmową demonstrację

Powrót do narzędzi

Kamery na podczerwień

Kamery termowizyjne Fluke TiS65/60, TiS55/50, TiS45/40, TiS20 i TiS10

Widoczna większa ilość detali dzięki lepszej rozdzielczości gwarantującej odpowiednią jakość obrazu niezbędną do przeprowadzenia prawidłowej diagnostyki obiektu.Oszczędność czasu poprzez tworzenie i wysyłanie raportów przez e-mail z miejsca pracy w terenie dzięki funkcji Fluke Connect® oraz przechowywanie tysięcy obrazów dzięki 4 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB na karcie microSD (zależnie od modelu).

Poproś o wycenę

Powrót do narzędzi