dlaczego profesjonaliści wybierają Fluke

Przyrządy firmy Fluke tworzone są z myślą o profesjonalistach. Specjaliści z całego świata wybierają nasze przyrządy w celu płynnego prowadzenia działalności. Fluke dba, aby wszystko działało bez zarzutu: począwszy od instalacji, konserwacji i serwisowania przemysłowych układów elektronicznych, aż po precyzyjne pomiary i kontrolę jakości.

Obejrzyj film

Wróć bezpiecznie do domu dzięki firmie Fluke

Zachowanie bezpieczeństwa przy prowadzeniu pomiarów nie jest rzeczą trudną. Wszystko sprowadza się do dokładnego zaplanowania czynności, bezpiecznego zachowania zgodnego z lokalnymi przepisami i prawidłowego użycia właściwych narzędzi.

Firma Fluke proponuje rozwiązania, których potrzebujesz do bezpiecznego wykonywania pracy.

Jak zwiększyć bezpieczeństwo

Rozwiązuj problemy dwukrotnie szybciej, korzystając z aplikacji Fluke Connect™

Oszczędzaj czas i obniżaj koszty konserwacji z aplikacją Fluke Connect™, która: Automatycznie i dokładnie zapisuje wyniki pomiarów i dokonuje ewidencji wyposażenia. Umożliwia bezprzewodowe i łatwe udostępnianie danych Twojemu zespołowi, precyzyjnie i sprawnie.

Obejrzyj film

„Kiedy biorę do ręki przyrząd Fluke, wiem, że będzie działał”

Everett Engineering to wielki zakład produkcji niestandardowych maszyn o wysokiej wydajności i wszystkie tamtejsze innowacje muszą zostać przetestowane. Obejmuje to testy warunków skrajnych, badanie kontroli jakości i jej weryfikację. W tego rodzaju pracy wykorzystuje się przyrządy Fluke.

Obejrzyj film
MAM PEŁNE ZAUFANIE DO PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH FLUKE
Pan Paul Visocky, kierownik ds. zapewnienia jakości w firmie Everett Engineering

JOHN FLUKE — ZAŁOŻYCIEL
FLUKE

Nasza historia

Naszą firmę założył John Fluke w Springdale w stanie Connecticut, USA w 1948 roku. W 1993 roku firma Fluke kupiła oddział przyrządów testowych i pomiarowych od Philips Electronics z siedzibą w Eindhoven w Holandii.

W 1982 roku John Fluke mianował George'a Winna na stanowisko prezesa firmy Fluke, a rok później mianował swego syna, Johna Jr. na stanowisko dyrektora wykonawczego. John Fluke zmarł 11 lutego 1984 roku. Miał 72 lata.

W 1993 roku firma Fluke kupiła oddział urządzeń testowych i pomiarowych od Philips Electronics z siedzibą w Eindhoven w Holandii. Lokalizacja ta do dziś pełni funkcję siedziby firmy Fluke na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. W Wielkiej Brytanii firma Fluke posiada swój oddział i zakład produkcyjny w Norwich (hrabstwo Norfolk).

Marka Fluke oznacza dla klientów: mobilność, wytrzymałość, bezpieczeństwo, prostotę obsługi i niezmienne standardy jakości. Fluke Corporation współpracuje z siecią autoryzowanych dystrybutorów oraz przedstawicieli na terenie ponad 100 krajów.

Czego nie robić w trakcie wykonywania pomiarów elektrycznych...

Zobacz 10 częstych błędów