TERAZ dostępny we wszystkich sklepach

NOWY tester Fluke T6 to idealny przyrząd typu „wszystko w jednym” do wyszukiwania i usuwania awarii oraz konserwacji i serwisu.

Mierz napięcie i prąd jednocześnie bez dotykania elementów metalowych.

Nie można mierzyć napięcia bez przewodów pomiarowych

Nowy tester elektryczny Fluke T6 1000
Bezpieczniej

Bezpieczniej

Mierz napięcie AC do 1000 V za pomocą otwartych cęgów, bez przewodów pomiarowych.

Szybciej

Szybciej

Nie musisz otwierać pokryw ani zdejmować złączek nakręcanych.

Efektywniej

Efektywniej

Możesz mierzyć jednocześnie napięcie i prąd.

Wszędzie

Wszędzie

Cęgi o najszerszym w branży rozwarciu 17,8 mm pozwalają mierzyć prąd do 200 A na przewodach o przekroju 120 mm2.

Funkcje

Zdajemy sobie sprawę, że podczas wykonywania prac w skrzynkach elektrycznych pełnych przewodów znalezienie bezpiecznego punktu styku z elementem metalowym może stanowić duże wyzwanie.

Technologia FieldSense

Technologia FieldSense

Dzięki technologii FieldSense firmy Fluke można szybko i łatwo zmierzyć napięcie, nasuwając otwarte cęgi na przewód, bez potrzeby podłączania przewodów pomiarowych*.

*Do pomiaru napięcia wymagana jest ścieżka pojemnościowa do ziemi, którą w przypadku większości zastosowań zapewnia sam użytkownik. W niektórych sytuacjach może być konieczne połączenie uziemiające poprzez przewód pomiarowy.
Jak używać nowego testera Fluke T6

Jak używać nowego testera Fluke T6

Dowiedz się, jak wykorzystać wszystkie możliwości nowego testera T6 z rewolucyjną technologią „Field Sense”. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać podczas używania tego przyrządu. Mierz napięcie i prąd jednocześnie.

Pobierz darmową aplikację

Aplikacja Fluke Test Guide

Pobierz aplikację, aby uzyskać wsparcie w zakresie najczęstszych pomiarów wykonywanych na obiekcie. Aplikacja przedstawia w formie krótkich i przejrzystych kroków, jakie działania należy wykonać, czego szukać i jak interpretować wyniki.*

*Dostępna w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

Działaj już teraz!

Skontaktuj się ze swoim lokalnym dystrybutorem przyrządów Fluke, aby poznać ceny, otrzymać ofertę lub po prostu kupić tester elektryczny Fluke T6. U dystrybutorów można także uzyskać porady w zakresie gwarancji, identyfikowalności, kalibracji, napraw i samodzielnej konserwacji.

Dlaczego Fluke?

70-letnie doświadczenie w zakresie dostarczania rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych dla branży wytwórczej i usługowej gwarantuje użytkownikom przekonanie, że zaufali dobrej firmie.

Każdy tester elektryczny firmy Fluke jest tworzony bez kompromisów i musi spełniać wysokie standardy poręczności, trwałości, bezpieczeństwa, łatwość obsługi i jakości wyznaczane przez firmę Fluke.

Obserwuj nas