Identifikujte správný čas na údržbu svého stroje

  • Chcete omezit výdaje na nečekané opravy?
  • Je obtížné se rozhodnout, kdy naplánovat údržbu motoru?
  • Chcete rychle kontrolovat stav motoru a ložisek?

Přesné testování vibrací nikdy nebylo jednodušší. S vibrometrem Fluke 805FC získáte spolehlivé výsledky již nyní: stačí přiložit tester ke stroji a za několik sekund získáte opakovatelné výsledky testu vyhověl/nevyhověl.

Požádat o předvedení

Spolehlivé a opakovatelné výsledky, kterým můžete důvěřovat

Testování vibrací nikdy nebylo jednodušší

Inovativní konstrukce snímače minimalizuje odchylky měření způsobené změnami úhlu nebo kontaktním tlakem. Po pouhých dvou sekundách získáte míru závažnosti stavu ložiska i stroje ve čtyřech úrovních, takže si můžete naplánovat údržbu podle potřeby.

Jedná se o 3 nástroje v 1: takový musíte mít jistě při sobě: kontroluje ložiska, celkové vibrace a teplotu v rámci jediného měření.

Přístroj Fluke Connect™ vám umožňuje sdílet, exportovat a monitorovat trendy stavu stroje, spoří čas strávený tvorbou zpráv a odstraňování poruch – aniž byste opouštěli místo údržby.

Stáhnout datový list

Eliminujte veškeré pochybnosti při hodnocení ložisek

Vibrometr Fluke 805FC se vyznačuje unikátní technologií činitele amplitudy Crest Factor Plus (CF+). Poskytuje spolehlivé hodnocení stavu ložiska bez nutnosti zadávat rozměry hřídele a rychlost otáčení. Stav ložiska se snadno posuzuje během pouhých několika sekund.

Získejte ZDARMA technický dokument zaslaný okamžitě do vaší poštovní schránky a přečtěte si vše o této inovativní technologii.

 

Toto je povinné pole

Zjistěte jedním pohledem, kde se nachází porucha

Přístroj 805 má vestavěný infračervený teploměr pro detekci nadměrné teploty v místě měření. Tato informace vám slouží ke zjištění, zda se problém vyskytuje v motoru nebo ložiscích. Snímání problematických motorů a pohonů s naší IR kamerou Ti400 vám jedním pohledem řekne, kde se nachází problém.

Naše tipy pro použití ukazují, jak oba přístroje při vzájemném spojení využít ještě lépe.

Externí snímač vibrací pro vibrometr Fluke 805

Zvyšte účinnost vašeho měřiče vibrací

Zvyšte efektivitu svého přístroje Fluke 805 nebo 805FC pomocí externího snímače vibrací 805ES. Tento praktický nástroj lze využít v situacích, kdy je náročné či nepraktické používat zabudovaný hrot snímače vibrací vibrometru 805. Jedná se o ideální příslušenství, které vám umožňuje detekovat poruchy i na místech skrytých za ochrannými kryty stroje nebo ve skříních.

Kupte si nyní oba dva přístroje a získáte atraktivní slevu na snímač vibrací.

Ale spěchejte! Nabídka platí pouze do 31. prosince 2017, nebo do vyčerpání zásob!


Informace pro objednávání:


Fluke 805/805 ES   Fluke 805 FC/805 ES
 2 295 €    2 295 €
Položka č. 4918364   Položka č. 4918373
 
*K dispozici v sadě s přístrojem 805 nebo 805 FC. Přístroj 805 je vybaven audio výstupem pro přímý poslech zvuku ložisek, typ 805 FC zahrnuje podporu systému Fluke Connect™.
Mimořádná nabídka

Externí snímač vibrací pro vibrometr Fluke 805

Možnosti nákupu