Makinelerinizin bakımı için doğru zamanı belirleyin

  • Beklenmeyen onarım maliyetlerinden tasarruf etmek mi istiyorsunuz?
  • Ne zaman motor bakımı planlayacağınıza karar verirken zorlanıyor musunuz?
  • Motor ve yataklarının durumunu anlık olarak kontrol edebilmek mi istiyorsunuz?

Hassas titreşim testi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fluke 805FC Titreşim Ölçer ile güvenilir sonuçlar alın: Ölçüm cihazını makineye değdirerek birkaç saniye içinde tekrarlanabilir geçti/kaldı sonucunu alabilirsiniz.

Bir demo talep edin

Güvenebileceğiniz, tekrarlanabilir ve güvenilir sonuçlar

Titreşim testi hiç bu kadar kolay olmamıştı

Yenilikçi sensör tasarımı, cihaz açısı veya farklı temas basıncının neden olduğu ölçüm değişikliklerini en aza indirir Sadece iki saniye içinde, hem yatak hem makine durumu için dört seviyeli ciddiyet ölçeği alırsınız ve bakımınızı buna göre planlayabilirsiniz.

3'ü 1 arada bir araç: alet kemerinizde mutlaka olması gereken bu araç yatakları, genel titreşimi ve sıcaklığı tek bir ölçümde kontrol eder.

Fluke Connect™, makine durum verilerini paylaşmanızı, dışa aktarmanızı ve eğilimini almanızı sağlayarak, sahayı terk etmeden raporlama ve sorun gidermede zaman kazanmanızı mümkün kılar.

Veri sayfasını indir

Yatak değerlendirmesinde kafanız karışmasın

Crest Faktör Plus (CF+) teknolojisi, Fluke 805FC Titreşim Ölçere özgüdür. Bu, gövde boyutlarını ve dönüş hızını girmek zorunda kalmadan güvenli yatak değerlendirmesi sağlar. Yatak sağlığı kolaylıkla ve sadece birkaç saniye içinde belirlenir.

ÜCRETSİZ raporumuzu posta kutunuza anında alın ve bu yenilikçi teknoloji hakkındaki her şeyi okuyun

 

Bu, doldurulması zorunlu bir alandır

Hatanın nerede olduğunu öğrenin - bir bakışta

805, ölçüm yaptığınız noktada aşırı sıcaklığı tespit etmek için dahili bir kızılötesi termometreye sahiptir. Bu da motor veya yataklarınızda bir sorun olup olmadığını size söyler. Sorunlu motorları ve tahrikleri Ti400 IR kameramızla taradığınızda, bir bakışta sorunun tam olarak nerede olduğunu öğrenirsiniz.

Uygulama notumuz, iki cihazın birlikte nasıl daha iyi çalışacağını açıklar.

805 Titreşim Ölçer için harici titreşim sensörü

Titreşim ölçerinizin etkinliğini artırın

Fluke 805ES harici titreşim sensörü ile Fluke 805 veya 805FC ürününüzün verimliliğini artırın. Bu kullanışlı araç, 805'in yerleşik titreşim sensör ucunu kullanmanın zor olduğu durumlarda devreye girer. Bu ideal bir aksesuardır ve makine korumalarının veya muhafazalarının arkasında gizlenmiş hataları dahi belirlemenizi sağlar

Şimdi ikisini birlikte alın ve titreşim sensöründe cazip bir indirimi yakalayın.

Ama acele edin! Bu teklif sadece 30 Haziran 2018 tarihine veya stoklar bitene kadar geçerli!


*805 veya 805 FC ile birlikte set olarak sunulur. 805'in yatak gürültüsünü doğrudan dinlemenize olanak tanıyan ses çıkışı bulunurken, 805 FC, Fluke Connect özelliğine sahiptir
Özel fırsat

805 Titreşim Ölçer için harici titreşim sensörü

Nereden alınır